Event Art - realizacja imprez
JESZCZE LEPSZE

IMPREZY
KLUBOWE

Czy imprezy klubowe mogą być jeszcze lepsze? Tak! Wystarczy, że zlecicie ich organizację naszej firmie Event Art. Imprezy klubowe mają swój charakter i niezapomnianą atmosferę. Właśnie dlatego wiele osób nie wyobraża sobie weekendu bez dobrej zabawy w klubie. Muzyczne, klubowe wydarzenie zorganizujemy dla Was zupełnie od podstaw. W naszym zespole znajdują się planiści, organizatorzy, ale również miłośnicy muzyki, którzy wiedzą, jakie są elementy dobrej, klubowej zabawy.

Muzyka - nieodłączny element zabawy w klubie

Event Art zajmuje się organizacją imprez w Radomiu. Pod swoje skrzydła weźmiemy więc każdy aspekt Waszej klubowej zabawy. Dzięki temu Wy, jako organizatorzy, nie musicie skupiać się na logistyce przedsięwzięcia, tylko na świetnej zabawie oraz gościach, którzy będą bawić się w Waszym klubie. Wiemy, że to muzyka odgrywa główną rolę podczas każdej imprezy klubowej. Dlatego zapewniamy również obsługę muzyczną, którą realizują dla Was profesjonalni DJ’e. To właśnie oni rozkręcą imprezę i sprawią, że jej uczestnicy nie będą długo siedzieć przy swoich stolikach. Ponadto dbamy także o techniczną stronę występów, taką jak mikrofony, konsolety i niezbędne systemy nagłośnienia.

Wasz pomysł, nasze wykonanie

Również impreza klubowa może mieć swój motyw przewodni. Dlatego, jeśli macie pomysł na imprezę, nie bójcie się nam go przedstawić. Pomożemy Wam zadbać zarówno o odpowiednią oprawę muzyczną, pasującą do tematyki imprezy, jak i o dodatkowe atrakcje. Przygotujemy odpowiednią oprawę świetlną i zadbamy o dodatkowe atrakcje dla gości.

UL. FOCHA 12 LOK. 26 / 26-600 RADOM
okolice hotelu TM, Restauracji Makóffka i Green Zebra
GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - nieczynne / wtorek-piątek 10:30 - 18:00 / sobota 11:00 - 14:00