Event Art - realizacja imprez
JESZCZE LEPSZE

IMPREZY
DLA TWOJEJ FIRMY

Firmowa impreza wcale nie musi być nudna i… zawsze taka sama. Jeśli chcesz zorganizować inną niż wszystkie, ciekawą imprezę firmową dla swoich pracowników lub wspólników, czy też kontrahentów, zleć ją naszej firmie Event Art. Twoja impreza może być duża lub mała, mieć mniejszy, jak i większy zasięg. Nie stanowi dla nas problemu jej skala, jak i charakter. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz z pomysłem. Zapewniamy też niezbędny sprzęt i pomagamy w przygotowaniu scenariusza wydarzenia.

Co możemy przygotować?

Tak naprawdę możemy przygotować dla Was każdy rodzaj wydarzenia firmowego w Radomiu. Może być to coroczne, podsumowujące spotkanie, impreza integracyjna pracowników, motywacyjna, ale też ciekawe pikniki. Organizujemy również imprezy plenerowe z niecodzienną formułą. Pomożemy w organizacji szkolenia, konferencji, akcji promocyjnej, występu na targach, spektakularnej promocji produktu lub usługi, imprezy jubileuszowej, koncertu, czy też imprezy PR-owej. Nie zapominamy również o imprezach świątecznych i tzw. firmowych wigiliach, które także mogą mieć swój niepowtarzalny charakter.

Jak to wygląda?

Na początku spotykamy się z Wami i omawiamy wstępną koncepcję wydarzenia. Musimy wiedzieć, jak liczna będzie to impreza, gdzie ma się odbyć, jaki jest jej cel i charakter. Następnie znając już odpowiedzi będziemy mogli przemyśleć najlepszy plan na Waszą imprezę, zaproponować oprawę muzyczną, formułę wydarzenia, atrakcje dodatkowe, czy też nawet catering.

UL. FOCHA 12 LOK. 26 / 26-600 RADOM
okolice hotelu TM, Restauracji Makóffka i Green Zebra
GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - nieczynne / wtorek-piątek 10:30 - 18:00 / sobota 11:00 - 14:00