Event Art - realizacja imprez
JESZCZE LEPSZE

IMPREZY
DLA CIEBIE

Twoja impreza? Może być naprawdę niezapomniana! Zwłaszcza jeśli powierzysz jej organizację naszej firmie. W Event Art zajmujemy się profesjonalną i kompleksową organizacją również prywatnych imprez okolicznościowych w Radomiu, które mają przebiegać według określonego scenariusza i spełniać oczekiwania jej organizatora. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią oprawę urodzin, imienin, ale też ważnych rocznic, Komunii lub uroczystości Chrztu Św. Oferta jest szyta na miarę każdego klienta.

Muzyka i dodatkowe atrakcje

W zależności od Twoich oczekiwań albo też zainteresowań osoby, dla której przygotowujesz imprezę okolicznościową, możemy podpowiedzieć najlepsze rozwiązania, motyw przewodni i tematykę wydarzenia. Również po naszej stronie może zostać wybór lokalu, jak i dostosowanego menu. Co więcej, każdą imprezę okolicznościową w Radomiu możemy urozmaicić dodatkowymi atrakcjami, takimi jak występ DJ’a, pokaz barmański, ale też uwiecznienie imprezy na ciekawych zdjęciach i klimatycznym filmie. Chcecie, aby na imprezie pojawiła się fotobudka? To również nie jest dla nas problemem!

A może festyn?

Jeśli marzy Wam się większa impreza, również i takie wyzwanie nie jest dla nas żadnym problemem. Organizujemy bowiem także m.in. festyny, podczas których nie brakuje wspólnej zabawy, dobrego jedzenia i świetnej muzyki. W trakcie Twojego festynu zapewnimy też wysokiej jakości sprzęt, którym sami dysponujemy i zapewnimy niezapomniane występy artystyczne.

UL. FOCHA 12 LOK. 26 / 26-600 RADOM
okolice hotelu TM, Restauracji Makóffka i Green Zebra
GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - nieczynne / wtorek-piątek 10:30 - 18:00 / sobota 11:00 - 14:00