Event Art - realizacja imprez

DJ
NA WESELE

DJ na imprezie dawniej bywał kaprysem, potem atrakcją, dziś zdecydowanie jest już normą! W naszym zespole mamy kilkunastu DJ'ów - prezenterów, którzy od lat uświetlają najlepsze eventy w Radomiu i okolicach. Potrafią rozkręcić każde wydarzenie i rozruszać każde towarzystwo!

Gramy w klubach, na imprezach okolicznościowych, na weselach.

Wybór naszych DJ'ów to zapewnienie sobie nieograniczonego repertuaru. To możliwość spersonalizowanej imprezy, która jest dopasowana idealnie do Waszych gustów muzycznych. To gwarancja imprezy pozbawionej przerw!

Wreszcie - to wyjątkowe
długo wspominane przez gości
WESELE


Marzysz o tradycyjnym, hucznym, polskim weselu z biesiadą, polskimi przyśpiewkami oraz tradycyjnymi, oczepinowymi (i nie tylko) zabawami i konkursami?

Nasi prezenterzy zadbają o to, by tradycji stało się za dość i okraszą ją odpowiednio dobraną mieszanką tanecznych przebojów wszechczasów!

Wolisz nowoczesne podejście do wesela?
Jako specjaliści od tzw. Urban Weddings zapewniamy energetyczną oprawę muzyczną złożoną z hitów ostatnich dekad - z możliwością miksowania ich na żywo! Oczepiny przeprowadzimy w bardzo uproszczonej formie lub w ogóle je pominiemy.


W ramach obsługi Dj'skiej oferujemy:wokal
czyli zupełnie nowa hybryda: DJ + wokalistka!

instrumentaliści
profesjonalni muzycy - wirtuozi saksofonów, trąbek, skrzypiec i wszelkich instrumentów, które chcecie usłyszeć na żywo na Waszej imprezie!

karaoke
zabawa, którą kochają osoby w każdym wieku! Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym (oryginalne podkłady z tekstami, projektory, ekrany) oraz kilkoma zabawnymi niespodziankami, by rozruszać Waszych gości!UL. FOCHA 12 LOK. 26 / 26-600 RADOM
okolice hotelu TM, Restauracji Makóffka i Green Zebra
GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - nieczynne / wtorek-piątek 10:30 - 18:00 / sobota 11:00 - 14:00