Event Art - realizacja imprez
JESZCZE LEPSZE

ATRAKCJE
NA TWOJE WESELE

DEKORACJA SALI 
ŚWIATŁEM


Dzięki specjalnie sterowanym lampom, uzyskujemy niezliczone możliwości kolorystyczne, fale bądz snopy światła, które poruszają się w rytm muzyki. Fale światła, które podążają za Młodą Parą, wodospady świetlne czynią niesamowitą ucztę dla oczu, którą Nowożeńcy mogą sobie i swoim gościom zafundować.

CIĘZKI DYM
TANIEC W CHMURACH


Wartą podkreślenia chwilą w czasie wesela jest pierwszy taniec Młodej Pary. Można zadbać o jego szczególną oprawę za pomocą wytwornicy do tzw. ciężkiego dymu. Dzięki niemu, otrzymujemy efekt prawdziwego tańca w chmurach. Można dodać do tego podświetlenie LED, by wrażenie było jeszcze bardziej nieziemskie!

BAŃKI MYDLANE


Proponujemy użycie wytwornicy baniek mydlanych, która zadba o niezliczone ilości przezroczystych kul mieniących się wszystkimi kolorami i tworzących bajkową  aurę. Do ich zalet należy fakt, że płyn z którego są wykonane jest specjalnie przygotowany tak, by nie zabrudzić strojów.


KONFETTI


Ogłoszenie Was mężem i żoną można uczcić przy użyciu armatek i tub z konfetti. Dzięki nim moment wyjścia z kościoła może okazać się szczególnie spektakularny!

LITERY PRZESTRZENNE


DJ
NA WESELE

WIĘCEJ

FOTOPSTRYCZEK

WIĘCEJ

UL. FOCHA 12 LOK. 26 / 26-600 RADOM
okolice hotelu TM, Restauracji Makóffka i Green Zebra
GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - nieczynne / wtorek-piątek 10:30 - 18:00 / sobota 11:00 - 14:00